Gala 2020

Konkurs  „Przyjaciel biznesu lokalnego” został rozstrzygnięty.
Podczas piątkowej Gali we włoszczowskim hotelu Mariage poznaliśmy laureata konkursu oraz wyróżnione organizacje.

Do finału konkursu wytypowano cztery stowarzyszenia:

- Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Borowa,

- Stowarzyszenie Nieznanowice.pl

- Ochotnicza Straż Pożarna w Pilczycy

- Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Żytno.

Celem Nagrody jest wyróżnienie podmiotów za promowanie postaw przedsiębiorczych, dzięki którym następuje rozwój regionu włoszczowskiego, a także budowany jest pozytywny wizerunek tego obszaru. Nagroda ma mobilizować mieszkańców z obszaru działania LGD „Region Włoszczowski” do dalszej pracy na rzecz inwestowania w swoim regionie oraz motywować mieszkańców do podejmowania aktywności gospodarczej.

Jury konkursowe w składzie:
- Marian Dudziński, Jakub Kubiec, Cezary Huć

po wnikliwej analizie zgłoszeń konkursowych, postanowiło przyznać tytuł „Przyjaciel biznesu lokalnego”  dla Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Gminy Żytno.

Serdecznie gratulujemy laureatowi oraz pozostałym stowarzyszeniom wyróżnionym przez jury!

Gościem specjalnym gali byli Andrzej Rybiński, któremu towarzyszył syn – Kacper Rybiński oraz Leszek Bonar, dziennikarz TVP Łódź. Ostatnia część gali poświęcona była Stowarzyszeniu Sprawniejsi.pl z Nieznanowic. Prezes Stowarzyszenia Pan Michał Szafrański opowiedział jaka idea przyświeca działalności stowarzyszenia. Uwieńczeniem tej części gali była zbiórka pieniężna na rzecz Stowarzyszenia Sprawniejsi.pl .
Wszystkim darczyńcom dziękujemy za okazane serce i hojność!
Galę zakończyła wspólna integracja zebranych osób w rytmie muzyki Dj-a Quadraphonic z Kielc.

Składamy specjalne podziękowania dla:
- Pani Violetty Ojrzyńskiej i Pana Sylwestra Kowalskiego za profesjonalne poprowadzenie gali,
- Członkom Jury konkursowego za bezinteresowne zaangażowanie i poświęcony czas,
- Pani Anny Cykowskiej z firmy „AnParis Dekoracje” za efektowną dekorację Sali,
- Właścicielom i pracownikom hotelu „Mariage” za miłą i sprawną obsługę wydarzenia,
- pracownikom Domu Kultury we Włoszczowie za wsparcie organizacyjne.

admin, 2020-01-21 08:53:33 Wstecz