Wyjazd studyjny Austria

W ramach projektu współpracy „EKOlogiczni Liderzy LGD” wraz z Lokalna Grupa Działania "Białe Ługi", Lokalna Grupa Działania Ziemi Sandomierskiej, Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej licznie uczestniczyliśmy w wyjeździe studyjnym do Austrii. Wyjazd ten miał na celu poszerzenie wiedzy na temat jak być eko. Uczestnicy wyjazdu zdobyli nowe doświadczenia i wiedzę z zakresu ekologicznych działań, dzięki odwiedzeniu miejsc związanych z podejściem ekologicznym, a przy tym bardzo dobrze się bawili.

Byliśmy między innymi w centrum recyklingu, centrum przyrody parku w Elmen. Zwiedziliśmy miasto Mozarta – Salzburg oraz Wiedeń, jak również Burgenwelt Ehrenberg. Uczestniczyliśmy w licznych wykładach na temat zrównoważonego rolnictwa Izby Rolniczej, ochrony przyrody, turystyki czy finansowania projektów Lechweg.

Podczas wyjazdu odbyliśmy również spotkanie z przedstawicielami Regionalentwicklung Außerfern.

admin, 2023-06-13 10:14:07 WsteczLokalna Grupa Działania
"Region Włoszczowski"
ul. Wiśniowa 23
29 - 100 WŁOSZCZOWA
Biuro czynne:
pn. - pt. w godz. 7:30 - 15:30
(48) 41 394 14 05

tel.  573 402 311

       502 078 325

      

lgd_wloszczowa@wp.pl

Inspektor Danych Osobowych

Arkadiusz Zarębski

tel. 786 816 337


Kliknij tutaj jeśli akceptujesz informację o plikach cookie
Używamy plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, oraz ułatwienia korzystania ze strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w [Polityce prywatności].